O mnie

Na imię mam Jacek i oprócz imienia, posiadam  powszechnie występującą w przyrodzie potrzebę dzielenia się tym, co mnie samemu sprawia wiele radości. Od czasu do czasu biorę do ręki aparat fotograficzny, szczególnie chętnie podczas wakacyjnych podróży. Tych wyjazdów nie ma zbyt wiele, pstrykniętych zdjęć również, ale nie chodzi przecież o ilość ;-).

Generalnie, w tym miejscu chciałbym zamieszczać zdjęcia, które z jakichś powodów uznam za godne uwagi. Mogą się też tu znaleźć ciekawostki z odbytych podróży, jeśli uznam je za potencjalnie pomocne komuś, kto rozważa odwiedzenie tych samych miejsc.

Będzie mi miło, jeśli ktoś uzna zamieszczone materiały za przydatne, czy ze względu na treść, czy za estetykę. Gdybyś chciał(a) wykorzystać jakieś zdjęcie, nie mam nic przeciwko temu, zwłaszcza, jeśli podasz przy okazji skąd pochodzi. W razie potrzeby mogę udostępnić wersję o pełnej rozdzielczości i/lub bez znaku wodnego.

W wolnej chwili na pewno odpowiem na pytanie lub komentarz – tu na blogu, albo prywatnie na mailu.

Serdecznie pozdrawiam ! 🙂
Jacek

PS.
Aha, jeszcze jedno. Lubię też pisać i od czasu do czasu popełniam jakiś tekst (ale już nie tutaj). Jeśli lubisz  dywagacje nad stanem i kondycją naszego społeczeństwa, rozważania o sprawach damsko-męskich, o wartościach, które kierują naszym życiem – również zapraszam.

Zdjęcie profilowe - Foto Historie (SO)